Треньорът на Лудогорец Анте Шимунджа заяви, че разградчани няма да се втурнат в атака от първата минута и търпеливо ще чакат своя момент в реванша срещу Динамо Загреб от третия квалификационен кръг на Шампионска лига.
Срещата е утре на стадион "Максимир" в Загреб, а в първата среща Лудогорец загуби с 1:2. "Изиграхме много добър мач срещу Динамо преди седмица, но не съм доволен от резултата, защото не трябва да играем красиво, а ефективно и да постигнем успех.
Динамо е голям клуб, уважаваме всеки съперник, но трябва да гледаме" нашия отбор. Аз съм от съседната държава и познавам много добре манталитета на Динамо, на феновете, които ще окажат влияние. Наясно сме, че ако искаме да продължим в следващата фаза, трябва да победим, но това не означава, че трябва да вкараме гол в първата минута. Трябва да бъдем умни и да чакаме своя момент", коментира Шимунджа на пресконференцията преди мача.
"Всички знаем какво направи Пиерос Сотириу за нас, ще ни липсва, но това дава шанс на други играчи да покажат защо са в Лудогорец. Не искаме да се оплакваме, утре останалите футболисти ще покажат своята класа. Ние не сме единственият отбор с проблеми. Приемаме го и търсим варианти да разрешим тези проблеми.
Не можехме да избегнем трансферите на основни играчи, дали това ми харесва или не - няма значение. Приемаме го и продължаваме напред", каза още Шимунджа.








Времето днес, 22 юни: Валежи, градушки и гръмотевични бури
Хороскоп за 22 юни 2026: Добри новини и интересни срещи за зодиите
Рецепта за тиквички с чесън и копър на тиган
Какво не знаем за траките и старите българи?
Арестът на приятеля Трабер - готви ли се ФСБ за ерата "след Путин"?
Първи ден на лятото: Слънце, жега, но на запад дъжд и градушки
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Ford жертва по един двигател на ден, за да реши големия си проблем
Електромобилите с голям пробег се превръщат в проблем
Най-добрият двигател на Maserati става хибрид, но не и PHEV
Дейвид Бенавидес посочи най-великия мексикански боксьор в историята
Иън Гари: Ще разбия Махачев и ще му взема титлата
Дейна Уайт: Колизеумът поиска 150 милиона долара за евентуална битка между Мъск и Зукърбърг
Маурисио Сулейман очаква споразумение за двубоя между Усик и Кабайел
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Психиатрична помощ, ТЕЛК и домашно насилие на фокус в здравното министерство
Ето колко крачки трябва да правим на ден, за да сме здрави
Хранителни интоксикации - как да ги разпознаем?
Коментари
Напиши коментар11:53 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар